Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Zyrtare, Sulejman Starova zëvendëson Julianon

Filed under: Sporti,Sporti shqiptar |

Mark Juliano zyrtarisht nuk është më trajner i Partizanit dhe së bashku me të largohet edhe ndihmësi i tij Dosena.Klubi i Partizanit ka njoftuar me anë të një komunikate se me italianin është ndërprerë me marrëveshje kontrata.
Tashmë është mësuar edhe pasuesi i Julianos, teksa është Sulejman Starova ai që rikthehet në krye të ekipit. Tashmë mbetet të shihet reagimi i tifozëve.