ZYRTARE: Interi prezanton Lautaro Martinez

Filed under: Sporti,Sporti neper bote |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Interi ka qenë skuadra më aktive në këtë merkato pasi ka arritur që të shesë disa lojtarë dhe të përmbush detyrimet e Fair Playt financiar.

Ashtu siç pritej, Lautaro Martinez ka nënshkruar kontratë me Interin ku ai u transferua nga Racing Club de Avellaneda.Lajmi është konfirmuar nga Webi zyrtar i klubit zikaltër ndërsa ai ka nënshkruar kontratën me Interin deri më 30 qershor të vitit 2023.

Interit i ka kushtuar ky transferim 25 milionë euro.