Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Trapp me fat, Izabel Goulart është një vepër arti!

Filed under: Showbiz,Sporti,Sporti neper bote |

Izabel Goulart, e fejuara e ish-portierit të PSG, Kevin Trapp (aktualisht i huazuar tek Eintracht Frankfurt në Bundesligë) dhuron spektakël për fansat e saj në Instagram. Modelja e famshme braziliane ka postuar një video ku shfaqet duke bërë disa ushtrime aerobike, që e ndihmojnë të mbajë trupin në formë perfekte.Rezultati është gjithnjë i njëjtë, përveçse tepër seksi, Izabel ka një fizik prej atleteje, është elastike dhe e tonifikuar. Me fat portieri gjerman për këtë bukuroshe me të cilën ndan shtratin.