Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Titullar në barazimin e Levantes, Sadiku jep asistin e golit

Filed under: Sporti,Sporti neper bote |

Armando Sadiku ishte titullar sot në miqësoren që skuadra e Levantes, zhvilloi ndaj ekipit rus UFA.

Sulmuesi kuqezi ishte në fushë për rreth 60 minuta, dhe tregoi një performancë të mirë. Gjithashtu, ai mori pjesë edhe në aksionin e golit të vetëm për ekipin e tij me asistin e dhënë.

Ndeshja përfundoi në barazim 1-1, ndërsa Sadiku mund të ketë lënë pas dëmtimin në gju që e shqetësonte, dhe mund të jetë gati për të debutuar edhe në një ndeshje zyrtare.