Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tifozët e Barcelonës marrin lajmin e rëndë për Messin, do mungojë kundër Realit

Filed under: Sporti,Sporti neper bote |

Lionel Messi do t’i humbasë dy ndeshjet më të rëndësishme të Barcelonës deri tani këtë sezon, pasi do të mungojë tri javë për shkak të lëndimit të dorës, njofton klubi katalanas.Messi u dëmtua në fitoren e Barcelonës 4-2 ndaj Sevillës në La Liga dhe testet mjekësore konfirmojnë se argjentinasi e ka kthyer ashtin radial të dorës së djathtë, i cili do ta lërë atë tri javë jashtë fushës.