Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Te Barcelona pas humbjes nuk kursehen sherret, përplasen Suarez dhe Pique

Filed under: Sporti,Sporti neper bote |


Barcelona ka pësuar një humbje dramatike, duke u mundur në shtëpi nga Betisi me rezultatin 3-4.
Kjo ishte humbja e dytë në 12 javët e para të kampionatit për Barcelonën. Kjo e fundit kryeson La Ligan, por megjithatë tensionet nuk kanë munguar.Sipas mediave spanjolle, Pique dhe Suares kanë debatuar ashpër mes tyre duke përdorur edhe fjalë banale kundrejt njëri-tjetrit.“Tani do të ankohesh për një pasim, mos më çaj ** ”, u shpreh Suarez.Pique është treguar më i kursyer duke shtuar: “E pra kjo është”.
Më pas Suarez vazhdoi debatin duke shtuar: “Mirë, mirë, nëse ju thoni se është faji im, është në rregull, por unë betohem me jetën time se nuk e kam dëgjuar që më thirre për të pasuar” ka shtuar Suarez.