Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Skënderbeu e gjen sulmuesin te… Kievo

Filed under: Sporti shqiptar |

Ali Soue, 23-vjeçari i Kievos, do t’i bashkëngjitet skuadrës së Skënderbeut në huazim, pasi palët kanë gjetur marrëveshjen mes tyre raportohet në “Sportnews” në Supersport.Sulmuesi nga Gambia, sezonin e shkuar ka shënuar 6 gola me Vibonezen në Lega Pro.Më parë ai ka veshur fanellën e Juve Stabias, Peskarës, Latinës, Modenës, Leçec dhe Pratos. Pas Vujoviç, ky është sulmuesi i dyt ëqë korçarët afrojnë në ekip