Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Iken Starova , Partizani pa trajner …

Filed under: Sporti shqiptar |

Sulejman Starova nuk do të jetë më trajner i Partizanit, pasi sot ai ka pasur një takim me presidentin Demi dhe ka vendosur të largohet,
Sa duket deklarata e Guerrils, që e akuzonte atë për dështimin e sezonit të shkuar, ka dhënë ndikim të menjëhershëm.Tekniku kryeqytetas zëvendësoi Sormanin në pjesën e parë të sezonit, ndërkohë që nuk ia arriti dot të shpallej kampion.