Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Flamurtari zyrtarizon përforcimin e 7, firmos braziliani Viktor Zhufo

Filed under: Sporti shqiptar |

Flamurtari ka zyrtarizuar sot përforcimin e 7 në merkato. Vlonjatët kanë firmosur kontratën me mesfushorin brazilian me tipare sulmuese Viktor Zhufo.24-vjeçari Zhufo është një njohje e vjetër e trajnerit Shpëtim Duro teksa kanë punuar së bashku te Shkëndija e Tetovës. Ai ishte pjesë e Shkëndijës që nga viti 2015 dhe vetëm dje i shkëputi marrëdhëniet me tetovarët duke qenë se nuk bënte pjesë në planet e trajnerit Qatip Osmani.