Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Milani “prezanton” 7 të mrekullueshmit

Filed under: Sporti neper bote |

Milani ka bërë deri më tani shtatë afrime dhe bëhet fjalë për lojtarë cilësorë që do t’i bëjnë shumë punë trajnerit Montela, që tashmë ka në dispozicion të tij një ekip totalisht të rinovuar.Kështu, për mbrojtjen janë afruar Musakio, Konti e Rodrigez, ndërsa në mesfushë Çalhanoglu e Kesie. Sulmi është përforcuar me emra si Borini dhe Andre Silva.Më këtë të fundit në qendër, faqja zyrtare e Milanit ka ndryshuar foton e “cover”-it, ku në të janë shtatë blerjet e kuqezinjve, të etiketuar me emrin: “Shtatë të mrekullueshmit”.