Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kinezi i Interit është një mashtrues, ndryshe nga i Milanit

Filed under: Sporti neper bote |

Inter nuk ka ndërmend të lënë Angel Di Maria të shkojnë te Milani.Për këtë zikaltrit kanë nisur ofensivën ndaj argjentinasit të Paris Saint-Germain.Në kampin ziklatë nuk po flitet vetëm për ardhjen e argjentisit por edhe për largime të mundshme.Portieri Samir Handanovic, Geoffrey Kondogbia dhe mesfushorët Joao Mario dhe Ivan Perisic mund të kenë një të ardhme larg San Siro.PSG Vlerëson kartonin e Di Marias me të paktën 50 milion euro. Për tu mbledhur kjo shumë e posatçme për argjentinasin, së pari Inter duhet të shesë. Gjë që nuk rezulton në premtimet e presidentit të ri kinez Tohir. Inter nuk shpenzoi kurrë aq sa ai tha.