Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Juventus i rremben bayernit nje futbollit per 40 milion euro .

Filed under: Sporti neper bote |

Juventus ka gati një goditje të bujshme në merkato. Bëhet fjalë për Douglas Kostën i cili tani mund të quhet pa frikë një lojtar i kampionëve të Italisë, ku mungon vetëm zyrtarizimi.

Bajerni i Mynihut ka pranuar të shesë anësorin e saj për 40 milionë euro te bardhezinjtë, që tani duket se kanë bërë lëvizjen e duhur në këtë merkato.Afrimi i Kostës është padyshim diçka mjaft e mirë dhe do ta forcojë akoma më shumë Juventusin që të luftojë sërish për të triumfuar në Ligën e Kampionëve që po mbetet një tabu për bardhezinjtë.