Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Hidhet shorti, përballje spektakolare në Evropa Ligë

Filed under: Sporti neper bote |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

liga-e-evropes
Është hedhur shorti për raundin e 1/8-ës së finales në Evropa Ligë.
Shorti ka vënë përballë dy gjigantët anglez, Liverpul-Mançester Junajtid, një ndeshje që për na rivaliteti premton spektakël. Një tjetër sfidë emocionuese pritet të jetë ajo mes Dortmund dhe Totenhamit .