Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Reali i Madridit në kërkim të një mbrojtësi

Filed under: Sporti,Sporti neper bote |

Reali i Madridit do të ndërhyjë në merkato për të gjetur një mbrojtës. Jesus Vallejo nuk po bind as trajnerin Zinedine Zidane dhe as drejtuesit madrilenë. Për këtë motiv, mbrojtësi 20-vjeçar, i rritur te ekipi i të rinjve të Real Saragoza, nuk ka debutuar ende me fanellën “Los Blancos”. “Galaktikët” po mendojnë të afrojnë një lojtar me eksperiencë, dhe do të jenë aktiv që në sesionin dimëror të merkatos.