Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Përmbytet stadiumi i Orikumit, fusha kthehet në pishinë olimpike

Filed under: Sporti,Sporti shqiptar |

U duk sikur situata kaotike e përmbytjeve në vendin tonë kaloi, por jo. Mbrëmjen e djeshme, reshjet e shiut janë kthyer vrullshëm, dhe i pari që e pësoi ishte Orikumi.

Fusha sportive e klubit jugor u kthye në një pishinë olimpike të vërtetë dhe vetëm me stadium futbolli nuk mund të ngjasonte.

“Panorama Sport” ka publikuar disa foto ku tregohet më së miri edhe gjendja në të cilën ajo ndodhet.