Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Përfundojnë ndeshjet e Kategorisë së Parë (rezultatet)

Filed under: Sporti,Sporti shqiptar |


Nisën në orën 16.00 ndeshjet e grupeve A dhe B dhe Kategorisë së Parë në futboll. Në përfundim, u shënuan këto rezultate:
D2A Grupi A
Veleciku Koplik 1-0 Iliria Fushe Kruje
D2A Grupi A
Beselidhja Lezhe 0-1 Vllaznia Shkodër
D2A Grupi A
Dinamo Tirana 2-1 Erzeni Shijak
D2A Grupi A
Korabi Peshkopi 0-0 KF Vlora
D2A Grupi A
KS Burreli 1-0 FK Shënkolli
D2B Grupi B
KS Elbasani 1-2 Apolonia Fier
D2B Grupi B
KS Lushnja 1-1 Turbina Cërrik
D2B Grupi B
KS Pogradeci 3-1 Egnatia Rrogozhinë
D2B Grupi B
Tomori Berat 1-1 KF Oriku