Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Laçi thyen edhe Tiranën, fiton në “Selman Stërmasi”

Filed under: Sporti,Sporti shqiptar |


Laçi u rikonfirmua surpriza e Superiores pasi fitoi 0-1 në kryeqytet ndaj Tiranës.Bardheblutë u dorëzuan në stadiumin “Selman Stërmasi” ndaj kurbinasve ndaj një ekipi që është kthyer në makth në vitet e fundit.
Vendosi gjithçka rrjeta e Xhixhos, ajo që rikthen hijen e krizës në ekipin e Ze Marias.Për t’u shënuar dhe fitorja e pastër e Teutës ndaj Kastoritit 2-0, me dy golat e sulmuesit Amadu’ Latif, sukses që mban bregdetarët në mesin e artë të renditjes.