Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Juventusi nuk fiton ndaj Interit

Filed under: Sporti,Sporti neper bote |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Ndeshja derbi mes Juventus-Inter pritej me interes te madh pasi Interi është në krye të klasifikimit në kampionatin italian dhe pritej që Juventus të fitonte në fushën e tij. Por derbi ishte fantastik dhe pa gola. U mbyll 0-0, ndonëse ekipi i Interit pretendoi për një penallti të mohuar.Inter mbetet në krye me 40 pikë, kurse Napoli me Juventusin kanë nga 38 pikë.