Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Gazetarja njohur sportive zvogëlon gjoksin: Dua t’më shohin në sy kur flas

Filed under: Showbiz,Sporti,Sporti neper bote |

Gazetarja “ESPN” në Argjentinë, Nati Jota është ndër gazetaret sportive më të pëlqyera dhe më të ndjekura.Gazetarja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me format e saj bombastike, ndërsa së fundmi ka habitur fansat me një deklaratë.Me anë të një videoje në Instagram, Jota njofton se i është nënshtruar një operacioni dhe ka zvogëluar gjoksin.Gazetarja shpjegon se e bëri këtë gjë për një sërë arsyesh, por më së shumti dëshiron që njerëzit ta shohin në sy kur flet dhe jo të fokusohen te gjoksi i saj.”Dua që njerëzit të më shohin në fytyrë kur flas.”- tha gazetarja.