Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

FOTO/ Gruaja e Icardi, më shpërthyese se kurrë

Filed under: Sporti,Sporti neper bote |

Wanda Nara është një emër që bën bujë sa herë që bën diçka. Bashkëshortja e Mauro Icardi pritet të nisë një fushatë publicitare. Të hënën ajo do të prezantojë një libër për jetën e saj me kapitenin e Interit dhe fëmijët e tyre. Priten detaje pikante për të shkuarën e saj dhe tradhëtinë ndaj bashkëshortit të parë, Maxi Lopez.