Zbulohet sekreti pse jane ne forme futbollistet e Bologna-s…

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Forma e mirë e futbollistëve të skuadrës së Bolognës në Serinë A, duket se e ka një sekret.Ajo quhet Gloria Taglioli, është 23 vjeçe, tifoze e zjarrtë e Bolognës dhe ndjekëse e rregullt e ndeshjeve të skuadrës.Gloria është një fotomodele shumë seksi, që ka reklamuar të brendshmet e një sërë kompanive të mëdha të modës.Krahas futbollit, ku 23 vjeçarja shërben si një ‘muzë’ për ekipin e qytetit të saj të lindjes, Gloria është edhe një fanse e madhe e garave Rally.