Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Video/ Ardit dhe Anna Gjebrea surpriza e Këngës Magjike

Filed under: Showbiz |

Ardit Gjebrea është ngjitur në skenë kësaj radhe si këngëtar me shoqëruesen më të veçantë që mund të ketë patur ndonjëhere, të bijën Anna. Ata kanë interpretuar një këngë të re të kompozuar enkas për mbrëmjen e sotme, finalen e Këngës Magjike. Vargjet i kushtohen pikërisht dashurisë hyjnore baba-vajzë. Publiku duartrokiti fort duetin Gjebrea.