Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

VIDEO +18/ Skena erotike në TV, politikania ngre fundin dhe i tregon publikut se s’ka veshur brekë

Filed under: Showbiz |


Spektakël dhe skena erotike në “show”-n e Piero Chiambretti-t në televizionin “Rete4”.Në studio, për të promovuar librin “Sacro Maschio”, aktorja, shkrimtarja dhe ish-kandidatja për deputete e Forza Italia-s, Alessandra Cantini kishte parashikuar se do të lexonte fragmente nga përpjekjet e saj redaktuese, por u provokua nga Iva Zanicchi: “Gjithkush thotë që nuk ke veshur të brendshme. Nëse vërtet jeni një grua kurajoze… “.Pa i dhënë kohën asaj për të përfunduar fjalën, Cantini u ngrit dhe ktheu shpinën nga publiku e kemarat, duke treguar fundshpinën e saj nëse kishte veshur gjë apo jo…“Unë e kam bërë këtë gjë shumë herë”, tha shkrimtarja bukuroshe me kënaqësi, ndërsa Piero Chiambretti u përpoq të mbulonte të pasmet e saj me duart e tij, duke bërtitur: “Është një skenë e tmerrshme … Do ta mbyllin emisionin…!”.
Që Alessandra Cantini ishte pa të brendshme në transmetim nuk ishte një mister, por një pretendim për “lirinë” e grave.