Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ushtarakja heq uniformën për të treguar linjat

Filed under: Showbiz |

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Macedo u zhvesh nga uniforma për t’iu përkushtuar këshillave për një jetë të shëndetshme dhe aktive.

Përmes profilit të saj në Instagram, ku numëron mbi 200 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video jo vetëm nga palestra, por edhe nga pushimet dhe udhëtimet e veta.

Ajo është gjithashtu një trajnere fitnesi e licencuar, një profesion që ka pak lidhje me atë të dentistes që bënte në ushtrinë e SHBA, por me siguri më i suksesshëm.