Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tina Louise, mbretëresha e fitnesit dhe e… tatuazheve

Filed under: Showbiz |

Modelja australiane me origjinë gjermane, Tina Louise, por konfirmohet një mbretëreshë e fitnesit në rrjete sociale, falë fotove që realizon gjatë stërvitjes. Ajo preferon të pozojë me të brendshme, për të nxjerrë në pah edhe tatuazhet e shumta që ka në trup. E tonifikuar dhe me forma të një atleteje profesioniste, Tina është e aftë të japë këshillat e duhura për femrat që duan të dobësohen, sigurisht edhe për tatuazhet.