Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tenisi është një sport që nuk duhet humbur!

Filed under: Showbiz |

Bella Hadid po e shfrytëzon maksimalisht Francën. Modelja 20-vjeçare ishte në Festivalin e Filmit në Kanë, disa ditë në plazhet e mrekullueshme franceze, ndërsa tashmë vendos të ndjekë edhe ndeshjen finale të tenisit në Roland Garros.Bella ka tërhequr vëmendjen edhe pse tribunat e stadiumit ishin të tejë mbushura.
Ylli i “Victoria’s Secret” ishte e veshur e gjitha në të bardha, ndërsa gjatë gjithë kohës qëndrojë nën shoqërinë edhe të dy mikeshave të saj.Me siguri, udhëtimi i gjatë i saj këtë vit në Francës do të jetë i paharrueshëm për të, që nisi me kulturë dhe përfundoi në sport.