Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tallia ngrit temperaturat në Zvicër, del në borë në bikini

Filed under: Showbiz |


Ajo kurrë nuk ka turp që të tregojë hiret trupore dhe të marrë gjithë vëmendjen.Dhe Tallia Storm u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, derisa pozoi në bikini në borë për Krishtlindje, .Pavarësisht të ftohtit, 20 vjeçarja ka qëndruar gjysmë e zhveshur në borë, në Zvicër ku po qëndron me familje për këtë periudhë festash.Ajo duket mjaft seksi në bikini njëpjesësh blu, derisa ekspozon këmbë e gjata dhe gjoksin seksi./BS/