Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rrëfimi/Gjërat më të çuditshme që meshkujt kërkojnë nga prostitutat

Filed under: Showbiz |

Një prostitutë ka rrëfyer për një media të huaj disa nga gjërat më të çuditshme që meshkujt i kanë kërkuar asaj të bëjë. Ajo në fakt është hasur me situta nga më të ndryshmet në eksperiencat e saj si prostitutë, por ka zgjedhur 5 prej tyre të cilat i ka cilësuar si më të habitshmet. Ja se cilat janë ato:

Hera e parë e një djali: “Erdhi në dhomë, më vështroi, u ul në këmbët e mia, më lëpiu çizmet, më pagoi dhe u largua”.

Drekë para seksit: “Një mashkull erdhi në dhomën time, dhe solli sanduiçe. I la në tavolinë dhe nisi të bëntë seks. U largua pasi mbaruam, më pagoi dhe më la të haja vetëm”

Mos gjyko librin nga kopertina: “Ndonjëherë meshkujt më të rregullt në pamje, janë ata më perversët. Ai kishte një grua të bukur, ishte mashkull perfekt por nga unë dëshironte të mbaja një vibrator dhe t’i thoja sa i madh që është”.

Ai që të kall datën: “Janë edhe ata meshkuj të cilët të tmerrojnë. Ai kishte hapur një vrimë në murin e dhomës së tij, që shokët ta shihnin kur bënim seks. Ishte një nga ata njerëz të cilët do ndrroje krahun po ta shihje në rrugë”.

Mashkulli që nuk donte seks: “Një nga klientët e mi më paguajti për të shkuar në Kaliforni, donte t’a shoqeroja në një udhëtim biznesi dhe nuk më kërkoi aspak seks”