Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rita Ora shënon sukses me “Let me love you”

Filed under: Showbiz |

Suksesi i saj në skenën ndërkombëtare është i padiskutueshëm dhe duket se Rita Ora nuk ka të ndalur.Së fundmi ylli i muzikës pop ka publikuar ‘Let You Love Me’ që ka kryesur klasifikimet.Hiti i ri bëri që Rita të shënonte historinë në top listat angleze.“LYLM” është në vendin e gjashtë dhe klasifikohet si kënga e 13-të e këngëtarës më e dëgjuar në Top 10.Është hera e parë që një artiste femër arrin këtë sukses duke shënuar historinë.