Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës

Filed under: Showbiz |

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është njëri nga personazhet më të komentuara kohën e fundit.Fillimisht për muzikën e kohë pas kohe edhe për lidhjet e saj të dashurisë.
Ajo së fundi është parë rrugëve të Londrës veshur me shumë stil dhe kombinuar shumë bukur, por ajo që vërehej ishte tendenca e Ritës për të fshehë fytyrën me shall.