Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rita Ora dhe Bebe Rexha, puthje të nxehta në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards

Filed under: Showbiz |

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV, ku të treja shqiptaret me famë botërore Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha ishin të nominuara për çmime të ndryshme, por fituese ishte vetëm Rita Ora.Këngëtarja me famë ndërkombëtare ishte prezente në evenimentin e zhvilluar në New York dhe ka shkëmbyer puthje me një tjetër këngëtare shqiptare pikërisht Bebe Rexha.Bukuroshet kanë tërhequr vëmendjen edhe me veshjet e tyre, ku Rita ora është shfaqur me një fustan plotësisht transparent, ndërsa Bebe Rexha me një fustan gri me shkëlqim që i nxirrte në pah kofshën.Të dyja kanë dhuruar spektakël duke shkëmbyer puthje në buzë me njëra-tjetrën në skenë.