Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rihanna te le pa fjale ne setin e ri fotografik ….

Filed under: Showbiz |

Pak ditë më parë, fotot e saj pranë miliarderit saudit, Hassan Jammel, trashëgimtarin kompanisë gjigante të prodhimit të automjeteve, “Toyota”, bën xhiron e botës dhe komentet ishin të shumta.Por tashmë Rihanna i është kthyer punës, por jo këngës. Ajo ka promovuar linjën e re të këpucëve të stilistit Manolo Blahnik, me të cilin është bashkëpunimi i tretë.Dhe nëse ajo merr përsipër diçka me siguri suksesi është i garantuar