Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rasheli “Xingut” shfaq format shperthyese ne plazh .

Filed under: Showbiz |

Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa javësh shoqëron Ermal Mamaqin në programin “Xing” në Tv Klan. Ajo është maturante në gjimnazin “Petro Nini Luarasi” dhe krahas studimeve ka zhvilluar edhe pasionin e saj për sport si dhe fushat e artit, kryesisht modë.Ndonëse tashmë Rashel ka nisur rrugëtimin e saj në televizion , pavarësisht kësaj eksperiencë prioritet për të janë rezultatet në shkollë.“Ndiej kënaqësi kur kohën e shfrytëzoj dhe e kaloj në mënyrë produktive, kështu që stërvitja në palestër, studimet, modelingu apo edhe angazhime të tjera janë pjesë e përditshmërisë sime”-tregon ajo.Se fundmi ajo ka publikuar disa foto nga pushimet e saj ku shfaqet teper seksi duke treguar linjat e saj “vrasese”