Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Prezantuesja e emisionit “Prive” Liberta Spahiu cmend instagramin me fotot qe publikon

Filed under: Showbiz |

Ajo u bë e njohur fillimisht si modele, teksa në vitin 2009 filloi edhe punën si moderatore në programin e shoubizit “Prive” në Klan Kosova.Tani Liberta është një nga personazhet më të njohur të showbizit në vend, dhe tash e një kohë ajo ka deklaruar se është beqare.Ditë më parë, Spahiu ka qenë me pushime në ishullin e largët të Mauritiusit.Së fundmi, prezantuesja e “Prive” ka publikuar disa imazhe tjera ‘të nxehta’, ku fokus për të kësaj radhe ka qenë ekspozimi i gjoksit. Në fotografitë e publikuar së fundmi në InstaStory, Liberta shfaqet pa sytjena , teksa provokon me gjoksin e saj.