Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Pas shtatzënive të vështira mendoja që kurrë më nuk do të bëja seks

Filed under: Showbiz |


Ajo nuk është e turpshme kur është puna të tregojë format e saj të famshme.Kim Kardashian kohët e fundit hapi çështjen e jetës seksuale kur fliste për revistën “Richardson”.38 vjeçarja pranoi se mendonte që më kurrë nuk do të bënte seks për shkak të shtatzënive të vështira.Kim gjithashtu ishte përballur me presionin e lartë të gjakut dhe vështirësi në lindje gjatë dy shtatzënive të saj.“Mendova që kurrë më në jetën time nuk do të bëj seks. Në shpirt u ndjeva shumë keq për veten time”, tha ajo.Bukuroshja theksoi se nuk mund të humbiste peshë menjëherë, por pas tetë muajsh thoshte me vete se ka trupin më të mirë ndonjëherë.