Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Pamela Anderson vjen me një foto +18

Filed under: Showbiz |


Pamela Anderson ka bërë një foto shumë të nxehtë, duke fituar kështu mijëra ndjekës, për të dhënë një mesazh kundër gënjeshtrës.Aktorja është shfaqur me një këmishë transparente, që i lë pak vend imagjinatës. Ylli i telefilmit “Baywatch” ka shkruar në Instagram:“Beso në gënjeshtër që të mësosh më në fund që t’i besosh vetes…është vërtetë kaq e rëndësishme? Askush nuk është i ndershëm 100%. Mbi të gjitha ndaj atyre që akuzojnë të tjerët për mungesë besnikërie. Është natyra njerëzore. Është normale të jesh i hapur, të jetosh, të mos kesh frikë. Lërini ata që të gënjejnë, gjithsesi është një vend i vetmuar dhe i trishtuar – mendoni më shumë për veten tuaj. Preferoj që të besoj në gjithçka … dhe të gjithë … Pse jo? Ju e dini të vërtetën dhe pjesa tjetër është vetëm argëtim”.