Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Omg [FOTO+18] Kopja bombastike e Kylie Jenner i hoqi plotësisht mbathjet!

Filed under: Showbiz |

Nëse deri pak më parë po flisnim për një pjesë paksa delikate të dalë jashtë, tani nuk kemi më çfarë të themi.Sepse me këtë pozë pjesa “paksa” dhe “delikate” e ka humbur plotësisht kuptimin e një zbulimi të vogël. Tashmë Demi Rose, për të cilin themi pa më të voglin dyshim se është kopja e Kylie vetëm se më e mirë, i ka zbuluar plotësisht armët e saj të forta. Në përpjekje për të thyer internetin, bukuroshja 22 vjeçare duket ekzaktësisht si një motër më e vogël e Kim, me pozën ikonike ku i ka hequr plotësisht mbathjet. Dhe çfarë mund të thuhet më shumë për këtë foto…