Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Njihuni me “Kim Kardashianin” e Venezuelës! (Foto)

Filed under: Showbiz |

Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht – dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit. Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë.