Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Një mama si Jennifer Lopez

Filed under: Showbiz |

Jennifer Lopez nuk di të ndalet dhe format e saj sfidojnë edhe ato të modeleve 18-vjeçare. Këngëtarja shfaqi figurën e saj mbresëlënëse teksa festonte ditëlindjen e të dashurit Alex Rodriguez në Bahamas.

49-vjeçarja edhe pse ishte kujdesur të mbulohej mjaftueshëm, tregoi se zotëron të pasme dhe një gjoks bombastik Jennifer Lopez nuk di të ndalet dhe format e saj sfidojnë edhe ato të modeleve 18-vjeçare. Këngëtarja shfaqi figurën e saj mbresëlënëse teksa festonte ditëlindjen e të dashurit Alex Rodriguez në Bahamas.49-vjeçarja edhe pse ishte kujdesur të mbulohej mjaftueshëm, tregoi se zotëron të pasme dhe një gjoks bombastik.