Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Një 34 vjeçare seksi si Emina! Me bikini në festën përrallore të ditëlindjes

Filed under: Showbiz |

Emina Cunmulaj e ka festuar ditëlindjen në një ambient tejet përrallor.Me rastin e ditëlindjes së 34, bashkëshorti i modeles shqiptare i kishte përgatitur një surprizë të bukur ku çdo gjë dukej në mënyrë perfekte.Disa nga momentet e festës ajo i ka ndarë me ndjekësit në Instagram ndërsa tani e ka publikuar një foto ku duket tejet seksi.Kjo mund të jetë 34 vjeçarja më seksi që keni parë. Nënë e dy fëmijëve dhe me linja perfekte trupore.”Mirë se vjen 34”, ka shkruar Emina pranë postimit ku shihet me balona në duar.