Nicki Minaj provokon serisht .

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Nicki Minaj ka postuar dy foto në Instagram ku shfaqet e veshur me të zeza duke nxjerr mjaft në pah asetet e saj.Të çuditshme dhe flokët, një pjesë bjonde dhe pjesa tjetër rozë, dhe si aksesor një palë syze supertë mëdhaja argjendi.Reperja 34-vjeçare ka postuar edhe një video teksa kërcen në ritmet e këngës së Katy Perry, Swish Swish.Mjaft provokuese Minaj, teksa të enjten postoi foto nga xhirimet e saj të klipit të ri, me veshje rozë.