Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Nicki Minaj nuk i reziston ekspozimit të gjoksit në revistën GQ

Filed under: Showbiz |

Nicki Minaj ka pozuar në set fotografik për revistën GQ. Ndonëse shihet me make-up të lehtë në ngjyra të bronxta, këngëtarja nuk ka mundur t’i rezistojë shfaqjes së gjoksit të saj në numër plus me një kanatiere të dizenjuar në format e gjoksit. Nicki ka thënë se dëshiron që të shokojë sërish botën duke veshur dy funde të ngushta në ngjyrë të kuqe dhe blu, ndërsa në duar mban kafshë arushë. Nicki ka bërë përpjekje që të justifikojë klipin e saj bombastik “Anaconda” për të cilin thotë se ka dashur që të pasqyrojë atë që bëjnë vajzat 173NickiNicki-Minay-GQ-Main