Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Modelja gjermane ‘shpërthen’ Instagramin (Foto)

Filed under: Showbiz |

Modelja dhe aktorja gjermane, Jordan Carver është një nga femrat më seksi në botë.
31-vjeçarja me forma ‘shpërthyese’, është një nga modelet më të ndjekura edhe në rrjetet sociale.
Së fundi, Jordan ka kaluar numrin e 2 milionë ndjekësve në Instagram dhe këtë e ka festuar me një përmbledhje të fotove të saj më të mira, me të cilat ka bërë për vete ndjekësit.