Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Minaj nuk përmbahet në setin e ri fotografik (FOTO)

Filed under: Showbiz |

Nicki Minaj ka realizuar një set fotografik shumë provokues për revistën “Wonderland”.
Këngëtarja shihet me një veshje lëkure të kuqe dhe shumë të ngushtë ku paraqet te pasmet e saj te mbushura .Nicki gjithmone ka qene qe qender te vemendjes per format e saj trupore ku dhe nuk ka nguruar ti shfaqi.