Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mendoni se Luana është seksi? Duhet të shikoni këtë foto më parë

Filed under: Showbiz |

Moderatorja bukuroshe Luana Vjollca ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj të mbushura dhe shumë të bukura.

Ndjekësit e saj në instagram janë gjithmonë kurioz për të parë diçka më shumë nga Luana.

Me këtë foto të hedhur së fundmi moderatorja seksi vërteton edhe njëherë tjetër që ka supertrup që është për tu pasur zili.

luana