Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Me xhaketë rozë e pa reçipeta, Gigi Hadid ‘çmend’ Rio de Janeiro-n

Filed under: Showbiz |

Karriera e saj në modeling është gjithmonë e në rritje, si dhe jeta me të dashurin Zayn Malik është më mirë se asnjëherë më parë.Bëhet fjalë për supermodelen Gigi Hadid, e cila është një nga modelet më të kërkuara.Së fundmi 23-vjeçarja është fotografuar ndërsa punon për një projekt të ri në plazhet e Rio De Janeiro, Brazil.E veshur me një xhaketë të rozë, ndërsa nuk mbante reçipeta, Ggi tregoi fizikun e saj mahnitës.Ylli i pasarelave dukej shumë seksi ndërsa realizonte setin fotografik.