Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Më seksi se kurrë, Kylie tregon gjoksin

Filed under: Showbiz |

Ajo asnjëherë nuk ka turp që të tregojë trupin e saj.

Dhe të mërkurën Kylie Jenner e bëri këtë, derisa tregoi linjat perfekte trupore përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

20 vjeçarja shfaqet tejet seksi në një korset të bardhë, derisa tregon trupin seksi dhe thithkat që duken pasi nuk ka sytjena veshur.