Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Me fustan transparent në festivalin e filmit, aktorja egjiptiane në gjyq (Foto)

Filed under: Showbiz |

Një aktore egjiptiane do të dalë përpara gjyqit për “imoralitet” dhe “promovim vesi” pasi veshi një fustan të tejdukshëm në një festival filmi në Kajro.Rania Youssef do të gjykohet në janar pasi pati shumë ankesa ndaj saj për fustanin e zi të tejdukshëm.Nëse do të dënohet, aktorja rrezikon 5 vite burg.