Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Marina Fara nuk njeh “limite”

Filed under: Showbiz |

Vajza e Eli Farës, Marina,nuk njeh limite ajo gjithnjë tregon linjat e saja atraktive. Dhe kete vit me fillimin e verës Marina vazhdon na tregon se eshte super joshëse ku bie ne sy dhe gjoksi i saj bombastik.Padyshim qe ne instagram mund ta quajme si Princesha shqiptare e fotove joshese .Fama e saj ne instagram ka arritur majat duke e patur zili shume modele shqiptare nga bota e showbizit .