Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Luana Vjollca tregon këmbët seksi dhe trupin si ‘ngjalë’

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Prezantuesja bukuroshe, Luana Vjollca, ka vazhduar që të provokojë nëpër rrjete sociale me fotografi seksi. Ajo në orët e vona ka postuar një foto, ku ekspozon këmbët e saj super seksi.

Prezantuesja dhe këngëtarja është duke e udhëhequr më sukses emisionin e saj më të ri “Shiko kush luan”, një emision i cili ka filluar që të ndiqet shumë në Shqipëri.

Luana përveç moderimit është vazhdimisht edhe në tentativë për t’u bërë këngëtare. Ajo vitin e kaluar ka realizuar këngën “Benzina”, këngë kjo që ka pasur më shumë se 2.4 milion klikime në You Tube.